WYDARZENIE RODZINNE / 22.10 niedziela, godz. 12:30 / Centrum Sztuki WRO

W ramach MIASTOmovie #5, którego hasłem przewodnim jest “Sąsiedztwo” zapraszamy na specjalną projekcję animowanego serialu pod tytułem FUNGI. To wyjątkowa seria przygód Fridy oraz Maxa – dwójki młodych i bystrych obserwatorów sąsiedzkiego życia.
Fungi-blok to miejsce zamieszkiwane przez dawnego szpiega, hodowcę grzybów, szalonego kucharz, kapelusznika, przebojowe babcie czy marudzącego twórcę. Tu mieszają się najróżniejsze obszary życia sąsiedzkiego. To tu działa fungi-bar, można też kupić fungi-szampon czy fungi-kapelusze. Towarów, tajemnic i przygód wciąż przybywa. To wszystko sprawia, że w każdym odcinku obserwujemy kolejne ekscytujące zdarzenia z życia codziennego. A co ciekawego dzieje się w Waszym sąsiedztwie?
W czasie projekcji tej hiszpańskiej serii animacji listy dialogowe będą czytane na żywo, a po niej zapraszamy na rodzinne działania warsztatowe. Nie zabraknie tematów sąsiedzkich!

Przygotowanie i prowadzenie:
zespół Niedzielnych Poranków we WRO – Magdalena Kreis, Krzysztof Dobrowolski, Kamila Wolszczak, Sebastian Siepietowski oraz wolontariusze

Więcej:
wrocenter.pl
wrocenter.pl/pl/niedzielne-poranki-we-wro/